MÖBLER / Bord / Skrivbord 5373476
nr 537 3476
Skrivbord
1880-tal, längd: 107, djup: 53, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 augusti 2008
kl 16:51:12
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
450 kr